Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Meble pracownicze Warszawa

BRAND

BRAND to system mebli pracowniczych i gabinetowych. Jego modernistyczny charakter podkreślony subtelną kolorystyką oraz kontrast z dekonstruktywistycznym frontem z żywicy poliestrowo – szklanej wpisują BRANDA we współczesny obraz nowoczesnego i funkcjonalnego biura.

LINO BIS - MARIO BIS

System MARIO to tradycyjny w formie zestaw pracowniczy, który w pełni umożliwia wykorzystanie przestrzeni biurowej. Biurka w połączeniu z elementami narożnymi i przystawkami okrągłymi pozwalają na dodatkową rozbudowę już istniejących miejsc pracy. Biurka posiadają blaty o grubości 25 mm, montowane na podstawie płycinowej (MARIO) lub na podstawie metalowej (LINO BIS). Metalowe stelaże biurek Lino Bis wyposażone są w pionowe i poziome kanały kablowe.

ML50

System ML50 to połączenie prostej, klasycznej formy z rozwiązaniami funkcjonalnymi pozwalającymi sprostać potrzebom organizacyjnym nowoczesnego biur. Blaty biurek o grubości 25mm wsparte są na lekkim metalowym stelażu i nogach kolumnowych o przekroju 50mm z regulacją wysokości w zakresie 68-82 cm. Istnieje możliwość zainstalowania poziomych i pionowych kanałów kablowych. Kontenery posiadają wkłady metalowe firmy Hettich. Szafy posiadają cztery rodzaje frontów: tradycyjne-skrzydłowe, żaluzje, przesuwne, szkło w ramie aluminiowej oraz możliwość ich kompilacji. Fronty tradycyjne zaopatrzone są w zamki baskwilowe. Trzy możliwości posadowienia szaf: metalowy cokół, metalowe nóżki lub dolny wienic (każdy ma możliwość poziomowania).

EVO

Prosta konstrukcja, delikatny i lekki wygląd to nowy system mebli biurowych w ofercie firmy Mebelux. Elementy systemu umożliwiają montaż stanowisk pracy w dowolnych układach i kombinacjach. System półek i przegród wykonany jest z plexi białej, pomarańczowej i fluorescencyjnej pomarańczowej, co daje wrażenie wyraźnego podświetlenia miejsc obróbki mechanicznej bądź laserowej.

OFFICE

   • tradycyjne meble biurowe,
   • blaty biurek o grubości 25 mm(na życzenie nież 18m),
   • możliwość tworzenia zestawów biurek,
   • duża różnorodność form i kolorów

OFFICE PLUS

Systemowe meble biurowe z pełnym okablowaniem.

SEL