Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco ommodo consequat.

Monday to Friday: 9-20
Saturday to Sunday: closed

Image Alt

O nas

Meble biurowe - Jard, Warszawa

Od 1997 firma Jard Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i importem mebli biurowych, gabinetowych oraz szkolnych. W naszej ofercie są także meble wykonane z płyt mineralno – akrylowych.

Jakość, niezawodna technologia oraz funkcjonalność to podstawowe założenia jakimi kierujemy się przy wykonywaniu zleceń. Nasze innowacyjne pomysły powiązane z niepowtarzalnym wzornictwem są wysoko oceniane przez kontrahentów.

Specjalizujemy się w aranżacji oraz kompleksowym wyposażeniu powierzchni biurowych, galerii handlowych, hoteli, banków, urzędów, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo oraz najwyższą jakość zakupionych produktów. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by propozycja współpracy była dla Państwa jak najbardziej atrakcyjna oraz najbliższa Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Jestesmy w pełni przekonani, że sposród konkurencji jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze warunki handlowe.

Z przyjemnością pomożemy w podjęciu decyzji i wybraniu optymalnej oferty na meble biurowe i gabinetowe. Działamy na terenie całego kraju.